Naše služby

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kroužky pro děti

Výcvik jezdců

Vycházky s poníky

Jezdecký oddíl

Vyjížďky do přírody

Přeprava koní

Nejnovější příspěvky

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Vážení sportovní přátelé,

v prosinci 1993 vznikl v obci Drásov jezdecký oddíl TJJ LUCKY Drásov.

V současné době má 48 členů a to hlavně z řad dětí. Věnujeme se parkurovému ježdění, drezúře a voltiži (tj. akrobacie na neosedlaném koni). Právě díky této disciplíně se náš oddíl zařadil mezi nejlepší v ČR. Voltiž patří tedy mezi nejsilnější disciplíny našeho oddílu. Můžeme se pochlubit celou řadou reprezentantů ČR nejen z řad cvičenců, ale i koní.

Pravidelně se účastníme Mistrovství Evropy i Mistrovství světa. Zdobí nás řada titulů Mistrů ČR. Několikrát jsme vyhráli Český voltižní pohár, získali jsme celou řadu ocenění nejen v obci Drásov, ale i v regionu Tišnovska. V parkurovém skákání dosahujeme výborných výsledků v rámci oblasti, kde máme zlato z OM seniorů družstev a bronz z OM juniorů družstev. Začínáme se prosazovat i v drezůře, kde máme velice dobré koně, byly jsme finalisty celostátního Kritéria mladých koní.